برای مشاهده کامل محتوای سایت از IE 8 یا Mozilla Firefox9 استفاده نمایید.
امروز 21 جمادى الآخر 35 مصادف با 2014 Apr 21 و برابر با ۹۳/۰۲/۰۱  ۰۴:۱۷
قابل توجه دانشجويان کارشناسي کامپيوتر (ترم آخر)      :: ***اطلاعیه مهم***قابل توجه دانشجویانی که درس ریاضی 7 را با خانم قاسم نژاد اخذ نموده اند :      :: ***آخرین مهلت تسویه حساب دانشجویان در ترم جاری***      :: کلاس آزمايشگاه نرم افزارهاي گرافيکي استاد اخشابي روزهاي سه شنبه از ساعت 20-18 در سايت تشکيل مي گردد.      :: قابل توجه دانشجويان کارشناسي کامپيوتر: کلاس کارگاه سيستم عامل استاد چاوشيان روز سه شنبه ساعت 16-14 تشکيل مي کردد.      :: کليه دانشجوياني که درس کارآموزي را اخذ نموده اند تنها تا تاريخ 28/1/93 فرصت دارند فرم درخواست کارآموزي خود را پس از تاييد استاد راهنما و مديرگروه به آموزش تحويل دهند.      :: قابل توجه دانشجوياني که درخواست گواهي اشتغال به تحصيل دارند      :: دانلود تاييديه پروپوزال دانشجويان ترم آخر کارشناسي ناپيوسته معماري و شهرسازي      :: آخرین مهلت تحویل پروپزال طرح نهایی رشته کارشناسی معماری و شهرسازی      :: کلاسهای تربیت بدنی1و2 به دلیل مسابقات از 17 تا 25 اسفند تشکیل نمی شود      ::
 

اخبار

آرشيو اخبار

برگزاری کارگاه های آموزشی ساخت ساعت آفتابی

به مناسبت گرامیداشت هفته پژوهش سه جلسه آموزشی بصورت کارگاه طراحی و ساخت ساعت آفتابی با حضور دانشجویان و همچنین دانشجویان علاقمند در صطح شهرستان رامسر به میزبانی موسسه آموزش عالی کسری رامسر برگزار شد. در این کارکاه های آموزشی که با حضور حدود 80 علاقمند به ستاره شناسی 13 و 27 آذر 92 طی سه جلسه تشکیل شد، شرکت کنندگان با اصول فیزیک زمان سنجی و جغرافیای آسمان، طراحی ساعت آفتابی افقی و نحوه درجه بندی صفحه آن بر اساس عرض جغرافیایی، پیاده سازی کیت ساعت آفتابی و پیرامون تصحیح زمان و تفاوت زمان ظاهری و زمان رسمی آشنا شدند.


انتشار سالنامه علمی نوید کسری

به مناسبت هفته پژوهش و پاسداشت مقام والای تحقیقات علمی ، سالنامه پژوهشی موسسه آموزش عالی کسری رامسر به زیور طبع آراسته شد. در این ویژه نامه آمار عملکرد حوزه پژوهشی و آموزشی این موسسه به همراه گزارش کامل دوره های آموزشی کوتاه مدت انجام شده ارائه شده است.


انتشار بولتن های علمی

آذر 1392 ، مدیریت پژوهشی موسسه اقدام به تدوین و انتشار سه عنوان ویژه نامه علمی میان رشته نموده است.


انتشار ویژه نامه شب یلدا

آشنایی با پدیده های نجومی همواره جذابیت های فراوانی دارد. در این میان نگارش متون علمی بر بستر ادبیات و تاريخ کهن این سرزمین زیبایی های آن را دو چندان می کند. آخرین روزهای پاییز 1392 نیز به همت مدیریت پژوهشی موسسه ، ویژه نامه علمی-ادبی و تاریخی شب یلدا منتشر و در اختیار علاقمندان قرار گرفت.

 

  • دفتر مشاوره موسسه همه روزه از ساعت 8 صبح الی 15 بعدازظهر و روزهای یکشنبه و دوشنبه عصر از ساعت 15 الی 17 آماده خدمات رسانی به دانشجویان می باشد.

 

  • پزشک موسسه آقای دکتر وحیدی روزهای دوشنبه هر هفته از ساعت 12 الی 13 در دفتر مشاوره و سلامت جسم حضور دارند. ویزیت  برای دانشجویان رایگان می باشد.

 

اطلاعیه انجمن دانش آموختگان
در راستای پیشبرد اهداف موسسه، پست الکترونيکی انجمن دانش آموختگان جهت دریافت نظرات و پیشنهادات شما عزیزان در ذیل معرفی شده است.

da.kasraramsar@gmail.com

قابل توجه دانشجویان محترم متقاضی تسویه حساب
دانشجویان محترم که مایل به انجام امور تسویه حساب می باشند جهت رفع نواقص و تکمیل پرونده تحصیلی خود با واحد دانشجویی و فرهنگی تماس حاصل فرمایند.

شماره تماس: 107-01925228630

تسویه وام مقطع کاردانی
دانشجویانی که تمایل به انجام مراحل تسویه حساب دارند چنانچه در مقطع کاردانی از وام دانشجویی استفاده و آنرا تسویه نموده اند؛در زمان مراجعه برگه تسویه وام خود را ارائه دهند در غیر اینصورت دانشنامه دوره کارشناسی خود را بعد از تسویه کامل وام خود با صندوق رفاه دریافت می کنند.

فرم شرکت در انجمن دانش آموختگان


فرم دانش آموختگان  متقاضی تسویه حساب
نرم افزاری سما سامانه    Powered by VanaCMS